Kesintisiz gücü her zaman ve her yere ulaştırmak için;

Konya ve çevre illerde faliyet göstermekte olan BAŞARI JENERATÖR ENERJİ MAKİNA Jeneratör ,Güç Kaynaği, Regülatör,Tarim Makineleri ,Forklift konusunda hizmet vermektedir . Firmamız deneyim ve bilgi birikimin yanında kendini sürekli yenileyen bütün ileri teknolojiyi kullanarak hizmet sunmaktadir.Firmamiz her alanda müşterilerine alternatif ve hızlı olarak çözüm oluşturmaktadir.

1 kva 2290 kva gruplarin satışı yanında Servis ,Bakım,Onarım ,Periyodik Bakım ,Parça temini,Kiralama,2.el

jeneratör alımı ve satışı ile güç kaynağı (ups) mitsubishi ve alimar markalı tarım ve inşaat makinelerininde sizlerin hizmetine sunmaktadir.

Başarı jeneratör olarak bölgemizde müşterilerimizin sorunlarina tek cevap olabilmek için satış ve satış sonrasida yanınızdayız.

Elektrik, çağımızın temel enerjilerinden biri ve teknoloji ilerledikçe daha da bağımlı hale gelinmektedir. Artık günlük hayatta ve iş hayatında kullanılan araç, cihaz ve makinaların çoğu elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Teknoloji ne kadar ilerlese de çesitli sebeplerden dolayı dünyanin hiçbir yerinde elektrik kesintilerinin önüne geçilememekte ve bu kesintilere karsı önlem yok ise büyük çapta iş, zaman ve maddi kayıplarla karşı karşıya kalınmaktadır. Biz BAŞARI JENERATÖR olarak sizlere bu çok önemli enerjiyi sürekli sağlamak amaci ile faaliyet göstermekteyiz.

Bizi Tercih Edenler