Satış Sonrası

Başarı Jeneratör tarafından yurt içine satılan jeneratör gruplarının devreye alma, yedek parça ve servis hizmetleri, Başarı Jeneratör merkez servis departmanı ve Başarı Jeneratör yetkili servislerince sağlanmaktadır. Başarı Jeneratör tarafından yurt dışına satılan jeneratör gruplarının devreye alma, yedek parça ve servis hizmetleri, mevcut olan yurtdışı bayimiz ya da Türkiye merkez servis departmanımızca sağlanmaktadır.

Güç-Yer-Malzeme Tespiti

Başarı Jeneratör, müşterilerinin ihtiyacı olan jeneratör grubunun GÜÇ–YER-MALZEME tespitlerinin yapılması, ayrıca jeneratörün montajında gereksinim duyulabilecek kablo metrajlarının ve cinslerinin belirlenmesi, hava emiş ve atış sistemleri ile müşterilerimizden gelecek talep doğrultusunda, GÜÇ-YER-MALZEME tespiti hizmetleri vermektedir.

Montaj

Uzman personel tarafından özenle hazırlanmış olan Yer – Güç – Malzeme Tespit Formu ışığında, tecrübeli ve kaliteli bir kadro ile ürünün montajına başlanır.

Devreye Alma

Montaj ekibinin işlerini tamamlamasıyla, yetkili mühendislerimiz genel kurulum kontrollerini yapmak üzere sahaya gelir. Mühendislerimiz, Kuvvet – Kumanda ve Topraklama kablo bağlantılarını kontrol eder, jeneratörün bulunduğu mekânın uygunluğunu inceler, gerekli tespit ve ölçümlerini yaptıktan sonra jeneratörü sorunsuz bir şekilde devreye alır.

Periyodik Bakım

Jeneratör gruplarımızın sorunsuz ve yüksek performansta hizmet verebilmesi, meydana gelebilecek arızaların önlenebilmesi için, periyodik bakımlarının aksatılmadan yapılması gerekmektedir. Bu amaç doğrultusunda, uzman servis ekibimiz sürekli olarak hizmet vermektedir.